0

Kärt Krautman

Füsioterapeudi individuaalteenus
E-R 9.00-17.00
(muudel aegadel erikokkuleppel)

BRONEERI AEG

Tutvustus

Olen Kärt, laste füsioterapeut. Lõpetasin Tartu Ülikoolis füsioteraapia eriala Bakalaureuse õppekava 2014. aastal. Lisaks olen omandanud füsioteraapia kutse tase 7. Varasemalt olen töötanud Päevakeskuses Käo nii raske ja sügava puudega täiskasvanute kui lastega, Aktiviseerimiskeskus Ave laste rehabilitatsioonimeeskonnas ning Viimsi Fertilitase haiglas nii taastusravi kui rehabilitatsioonimeeskonnas. Fertilitase haiglas omandasin töökogemuse imikute ja väikelastega, mis on mulle väga südamelähedaseks saanud.

Pean oluliseks kehalist aktiivsust ning mulle meeldib arendada enda füüsist kõikvõimalikes suundades – olen tegelenud nii jooga, ratsutamise, ujumise kui ka kaasaegse tantsuga. Usun, et inimese võimed on alati suuremad kui piirid, mis me ise oleme endale seadnud ning tunnen rõõmu, aidates teistel inimestel leida üles oma keha potentsiaale.

Harku Perekeskuse meeskonnas alustan tegutsemist nii rehabilitatsiooni valdkonna füsioterapeudina kui ka imikute ja väikelaste tasuliste vastuvõttudega. Tasuliste teenuste raames pakun nii füsioterapeutilist hindamist kui ka terapeutilisi harjutusi ja massaaži.

Teenused

  Füsioterapeudi teenus (sh motoorse arengu hindamine ja jälgimine, probleemi diagnoosimine, lapsevanema nõustamine)

 • Esimene kord (45 min) – arengu hindamine, nõustamine ja kodused soovitused, massaaž / harjutused
  25 eurot
 • Iga järgnev üksik kord (30 min)
  20 eurot
 • 5 korra komplekshind
  90 eurot

Võta ühendust!