0

Tiia Tarm

Psühholoogiline nõustamine
E-R 9.00-17.00
(muudel aegadel erikokkuleppel)

BRONEERI AEG

Tutvustus

Oman aastatepikkust töökogemust erinevate psühholoogiliste probleemidega tegelemisel. Olen töötanud koolipsühholoogina, toetades õpilasi ja vanemaid lapse õppimist ja käitumist mõjutavate tegurite mõistmisel ning abistades neid uute kasvatusvõtete ja lahenduste leidmisel. Töötan laste, noorte ja täiskasvanutega, soovin abistada nii pereprobleemide kui individuaalsete kriiside puhul.

Paljud erinevad psühholoogiaalased koolitused (näiteks lahenduskeskne lühiteraapia, kognitiivse käitumisteraapia algkoolitus, motiveeriv intervjueerimine, laste nõustamine ja psühhoteraapia, pereteraapia alused ning laste ja noorukite vaimse tervise alased koolitused) on võimaldanud mul õppida mõistma erinevaid inimesi ja olema abiks keerukate inimsuhete lahendamisel. Pean väga tähtsaks võrgustikutööd ja meeskonnasisest kööstöist õhkkonda. Samuti on tähtis töö süsteemne korraldus ja edukas infovahetus tugivõrgustiku erinevate osapooltega.  Hindan kõrgelt õppimise ja enesearendamise võimalusi. Psühholoogi eriala omandasin akadeemias NORD cum laude, peale seda asusin õppima EELK Usuteaduse Instituuti.

Mulle meeldib liikuv eluviis, tegelen aktiivselt tervisespordi ja enesearendamisega. Loen rõõmuga raamatuid, naudin teatrit ja kunsti, tegelen matkamise ning käsitööga.

Teenused

  • Individuaalne psühholoogiline nõustamine (koolilapsed)
    40 eurot / seanss (5 korra komplekshind 175 eurot)

Võta ühendust!